BİZİM İÇİN NE SÖYLEDİLER?


 • Sahici bir heyecan duyuyorum. Her tarafımızı estetisyene kaptırmış gibiyiz. Bizi biz yapan her halimize bıçak atılmış, dokunulmamış bölge kalmamış gibi. Kendimizi yani izmirizmir’i yeniden yaratması için Egeweb’e teslim ettik... Kübra tasarlayacak, Bora bizi sıradanlıktan çıkarıp butik kodlara saracak, Selçuk Arat ise orkestra şefi olarak cerrahi müdahaleyi titiz ve profesyonel bir anlayışla yönetecekti. Hepsi farklı karakterlerde ve yeteneklerde eşsiz bir üçleme. Onlar sanal dünyanın gerçek virtüözleri. Son üç aydır çalışmak için bir araya geldiğimizde her defasında ne kadar isabetli bir karar aldığımızı da şimdi daha iyi anlıyorum.

  İlhami Bey, Hürriyet Hanım ve ben kendi aramızda oluşturduğumuz isteklerimizi onlara anlattık. Herkesin mantıklı istekleri vardı. Benimkiler hariç. Ben giysilerimin hepsini içine alabilen, yanımda taşıyabileceğim bir ipod-dresspod gibi şeyler de kurguluyordum ki… Durdurdular bereket. Bizim site takla atsın, dans etsin, keman çalarken bir piyano eşlik etsin, okuyucuları etkin ve kusursuz öznelere çevirsin, editörleri korkusuz, yazarları benzersiz olsun derken… Hepsi bir oldular, bana büyük bir nezaketle olabilir işleri anlattılar.

  Bizi biz yapan hikayemize en uygun yazılım ve görünümün bin bir türlü anlatım biçimi var elbette. Ancak…

  Neydik, Ne Olduk…

  Dijital yayıncılığa atılmaya karar verdiğimiz günlerde hazır sistemlerden biriyle başlamanın avantajını kullanma kararı almıştık. Bizim için hem zaman açısından, hem de birçok şeyi kolayca halledebilme açısından avantajlar getiriyordu hazır sistemle çalışmak. Kolay kullanılabilir yönetim paneli sayesinde fikirlerimizi, düşüncelerimizi, izlenimlerimizi sizlere kısa zamanda ulaştırabiliyorduk. Zaman içinde bu işin içinde deneyim kazandıkça artık hazır sistemimizin yetersiz kaldığı düşüncesi oluşmaya başladı. Gezindiğimiz sitelerde başkalarının yaptığı değişik sunumlar, göz alıcı tasarımlar bizi etkiliyordu ve yenilenmemiz gerektiği görüşü ağırlık kazanıyordu. Sitemiz de giderek yazarlarıyla, duruşuyla ünlenmeye ve ciddi sorumluluklar taşımaya başlamıştı. Bu düşünceler içerisindeyken bir gün Nina Bencoya aracılığıyla Egeweb ile tanışma fırsatı bulduk. “Egeweb”, tam da bizim istediğimiz gibi bir firmaydı. Son teknolojileri kullanan, özgün, yaratıcı tasarımlar yapan ve bizim teknoloji ayağımız olabilecek bir firmaydı. Ve Egeweb ile birlikteliğimiz böylece Eylül ayında başladı.

  P. Mısırlıoğlu

  Pervin Mısırlıoğlu
  Editör
  izmirizmir.net

 • I just want to say thank you for such a great web site!
  It certainly was a pleasure to work with your company. You were able to interpret our goals, ideas and
  principles and to translate them into a web designed, and professional presentation.It simply amazes us!
  Thanks again for the GREAT support Egeweb.
  Sincerely,

  Beris Guller
  Marketing Manager
  Tender Touch - Canada

 • Henüz birkaç gün önce yayına giren web sitemizi yapan Egeweb’e minnettarız. Yeni bir iş, yeni bir konu ile yeni bir pazara açılırken;  grafik, estetik ve teknik olarak çok başarılı bir iş çıkardı. Bizim kararsız kaldığımız noktalarda hem sabır hem de yol gösterdi.  Teşekkürler…

  Riva UYGUN
  Firma Ortağı
  Tender Touch

 • İlk bilgisayar ağımızı ve ardından ilk web sitemizi yıllar önce EgeWeb kurdu. O gün bu gündür daima yanımızda oldu. EgeWeb bize yalnız teknik destek ve tasarım hizmeti vermedi. Aslında dijital dünyadaki müşavirimiz, danışmanımız ve dostumuz oldu. Gün geldi, web sitemiz bize yetmedi. Yenisini yaptık birlikte. Öyle etkin, öyle işlek, öyle pratik bir yazılım hazırlandı ki, Ebrulitur Web Sitesi her gün güncellenen ve ihtiyaç oldukça genişleyebilen bir yayına dönüştü.  Ayda ortalama 8-10.000 ziyaretçi web sitemizi ziyaret ediyor. Bu ilgide onların, yaptıkları optimizasyon çalışmalarının çok payı var. .  Teşekkürler EgeWeb, teşekkürler Selçuk Arat.

  Ebruli Turizm
  İzmir

  Resmiye Dinlenmez
  Genel Müdür
  Ebruli Turizm