Kariyer

Şirketimizin belirli aralıklarda aşağıdaki pozisyonlar için ihtiyaç duyduğu personel alımı için kariyer.net web sitesinde çıkan ilanlar dışında web sitemizden de İnsan Kaynakları Formu” nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Aranan Pozisyonlar:


PHP Geliştiricisi

PHP, MySQL, ve Web 2.0 teknolojileri üzerinde uygulamalar geliştirmiş,  SEO konusunda deneyimli, tercihen üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği veya programcılık bölümlerinden mezun, yaptığı işleri referans gösterebilecek, askerlikle ilişiği bulunmayan  yazılımcılar aranmaktadır.


Satış ve Pazarlama

Satış öncesi ve sonrası tüm satış faaliyetlerini yürütecek, müşteri ilişkilerini sıcak tutacak, sunum yapabilecek, iletişim yetenekleri güçlü, üniversite mezunu temsilciler aranmaktadır.
 

CSS ve SEO Uzmanları

CSS Kodlama ve Arama motorları Optimizasyonu konusunda deneyime sahip, özellikle Google, Yahoo, Bing  arama motorları üzerinde çalışma yapacak CSS ve SEO uzmanları aranmaktadır.

Proje Yöneticisi

Müşteri ile görüşmeler yapacak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Web sitesi planı hazırlayacak, bu plan doğrultusunda siteyi geliştiren ekibe yapılması gerekenleri anlatacak, takip edecek, kısacası işin başından siteyi tam çalışır halde teslim edinceye kadar müşteri ile ekip arasındaki koordinasyonu kuracak proje yöneticileri aranmaktadır.

Web Tasarımcı

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünden mezun, Adobe programlarını iyi derecede kullanarak yaratıcı tasarımlar geliştirebilecek, dinamik sitelerle çalışmış, yaptığı işleri referans gösterebilecek tasarımcılar aranmaktadır.